جوانسازی صورت

جوانسازی صورت

جوانسازی صورت امروزه با توجه به اهمیت بسیار فراوان چهره و ظاهر افراد به شدت مورد توجه هر قشری قرار دارد. چه افراد جوان و چه مسن ترها به شدت در پی جوانسازی صورت خود هستند. برای انجام این کار روش ها و شیوه های متعددی وجود دارد که هر فردی با توجه به نیاز، یک یا چند شیوه را انتخاب خواهد کرد.

 می توان جوانسازی صورت را با استفاده از شیوه های خانگی و انواع ماسک های گیاهی و دست ساز انجام داد و همچنین می توان به کمک دارو ها و پمادهای مختلف و البته با استفاده از شیوه های نوین و موثری مانند لیزر نیز عمل جوانسازی صورت را به سرعت و به خوبی هر  چه تمام تر انجام داد.
 انواع روش های جوانسازی صورت


  • استفاده از لیزر: با استفاده از لیزر که در حال حاضر جزوِ پر تقاضاترین شیوه ها برای جوانسازی صورت است می توان به سرعت و در چند جلسۀ بسیار کوتاه، پوست صورت را به سرعت ترمیم و چین و چروک و افتادگی های پوست را به خوبی درمان کرد.


  • استفاده از کرم ها موضعی و پمادهای ترکیبی دست ساز: این کرم ها و پمادها به شدت می توانند در ترمیم سلول های آسیب دیده و تحریک آنها به سلول سازی جدید کمک کنند و فرد را از برخی دردسرها و رفت و آمدهای مکرر به مطب پزشک برای جوانسازی صورت و پوست رها کنند.


  • استفاده از چربی: با توجه به پیشرفت های پزشکی، امروزه حتی می توان از روش های نوینی مانند تزریق چربی برای جوانسازی صورت استفاده کرد. برای این عمل، مقداری چربی از سایر نقاط بدن برداشته و به زیر پوست ناحیۀ مورد نظر تزریق می شود.


  • استفاده از بوتاکس: نام بوتاکس برای بسیاری افراد آشناست. سال ها از تزریق این سم ضعیف در زیر پوست برای رفع چین و چروک های اطراف چشم، اطراف لب، پیشانی و... می گذرد و این شیوه به خوبی توانسته تا امروز در جوانسازی صورت مفید واقع شود.


  • استفاده از ماسک های خانگی: هزاران نوع ماسک خانگی طبیعی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها به جوانسازی صورت خود کمک کرد.کلینیک نیایش

زنان و بارداری - چشم پزشکی - ارتوپدی - فیزیوتراپی - ارتوپدی فنی و پروتز - چاقی و لاغری - مراقبت های پستان - کبد و گوارش ، آندوسکوپی - بینایی سنجی و عینک - شنوایی سنجی و سمعک - گوش و حلق و بینی - اورولوژی - پوست و مو زیبایی و لیزر - قلب و عروق و فشارخون - اصلاح سبک زندگی و تغذیه - دیابت - سرطان و شیمی درمانی - دندان پزشکی -واکسیناسیون - غدد و رشد و بلوغ - کبد چرب - سونوگرافی - طب مکمل - طب سنتی - ژنتیک پزشکی - روانشناسی و روانپزشکی - مغز و اعصاب

Botox, Facial, rejuvenation